Elsősegély tanfolyam

KÖZÚTI ELSŐEGÉLYNYÚJTÁSI TANFOLYAM ÉS VIZSGA

A gépjárművezetői engedély megszerzésének feltétele, hogy legyen közúti elsősegélynyújtó igazolása a tanulónak még a gyakorlati vizsga előtt. Ennek a vizsgáztatását az országban egyedül a Magyar Vöröskereszt végzi. Autósiskolánkat a Magyar Vöröskereszt országos vizsgahellyé nyilvánította, ezért tanulóink már nálunk is tudnak vizsgázni közúti elsősegélynyújtásból.

A közúti elsősegélynyújtó tanfolyamot Autósiskolánk szervezi.

Az Elsősegély tanfolyam időpontja: szervezés alatt

ELŐZETES JELENTKEZÉS MINDENKÉPP SZÜKSÉGES A TANFOLYAMHOZ LÉTSZÁM KORLÁTOZÁS MIATT!!!!

Várjuk jelentkezésed irodánkban!

A jelentkezéshez szükséges:

• a jelentkező személyi adatai/személyi igazolvány
  • tanfolyamdíj befizetése (18.000,- Ft)
  • a vizsgadíjról szóló csekk bemutatása (beiratkozáskor kapja meg a tanuló, melyet befizetés után be kell mutatni (vizsgadíj: 18.000,- Ft /2024. január 1-től/, a Magyar Vöröskereszt számlájára)

A vizsgához a teljes ügyintézést irodánk végzi!

A vizsga megkezdésének feltételei:

• előzetes jelentkezés a tanfolyamra,
  • szülői hozzájárulás 18 év alatti tanulók/vizsgázók részére (a nyilatkozatot nálunk átvehető),
  • érvényes személyi igazolvány
  • tanfolyamdíj befizetése
  • a vizsgadíj befizetését igazoló csekk feladóvevénye

Elsősegélynyújtási vizsgakötelezettség alól MENTESÍTÉST KAP külön jogszabály alapján az, aki :

• az orvostudományi egyetemen szerzett orvost, fogorvost, gyógyszerészt, az állatorvos-tudományi egyetemen szerzett állatorvost,
  • védőnőt, diatetikust, mentőtisztet, gyógytornászt, egészségügyi szakoktatót, diplomás ápolói képesítéssel rendelkezők,
  • a közegészségügyi felügyelői főiskolás szakon végzettek és az egészségügyi szakközépiskolát (szakiskolát) végzettek,
  • további minden olyan vizsgázó, aki 1984 január 1-je után bármely járműkategóriára vezetői engedélyt szerzett.

Figyelem! Fontos!

Ha a vizsgán nem jelensz meg, akkor az újabb vizsgára, csak a vizsgadíj ismételt befizetése esetén jelentkezhetsz!

Eredményes felkészülést és sikeres vizsgát kívánunk!

Vizsgahelyszín:

Autósiskolánk/irodánk: 8360 Keszthely, Deák F. utca 38.