E-learning /Távoktatásos KRESZ tanfolyamok

Folyamatosan indítunk E-Learning elméleti KRESZ online tanfolyamokat keszthelyi autósiskolánkban távoktatásos képzési rendszerben! Most már az elméleti képzéseket E-learning/távoktatás keretein belül is elvégezheted!

Ha ezt az online képzést választod, akkor nem kell a KRESZ tanfolyam kezdéseinek időpontjához igazítani programjaidat és az E-Learning képzést bárhol/bármikor el tudod kezdeni, csak Rajtad múlik!
Keress minket és jelentkezésedkor jelezd felénk, hogy a KRESZ elméleti képzést e-learning/online képzésként szeretnéd megtanulni.
Mi azonnal segítünk! Létrehozunk neked egy belépési kódot a rendszerhez és már tanulhatsz is!
Így a teljes KRESZ elméleti tananyagot  helytől és időtől függetlenül szabad időbeosztással a legnagyobb kényelemben is el tudod sajátítani.  A korszerűek, interaktív és multimédiás tananyagok, tesztek és próbavizsgákkal megszerzett alapos tudás hozzájárul a sikeres elméleti kresz vizsgádhoz.

Minden adminisztrációt, valamint vizsgára jelentkezést és időpont kérést mi intézünk!
A tanfolyam elvégzésére maximum 180 nap (max. 75 óra) áll a rendelkezésedre. Ezt a rendelkezésedre álló időről Te döntesz el, hogy hol és mikor tanulsz.

E-learning bemutató: http://www.e-educatio.hu/demo/b/#

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed vagy szeretnél még többet megtudni, akkor gyere be irodánkba, hívj minket vagy írj e-mailt! Segítünk!
Velünk megéri, várunk szeretettel!